Zapraszamy na webinar Reumatologia – wieczorne spotkania eksperckie
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar pt.: „Reumatologia – wieczorne spotkania eksperckie”,który poprowadzą prof. nadzw. dr hab. n. med. Wadim Wojciechowski oraz dr n. med. Anna Felis – Giemza.
PROGRAM SPOTKANIA
19:00–19:30 Podstawy interpretacji badań MR w diagnostyce spondyloartropatii osiowych. Studium przypadków. Prezentacja platformy firmy UCB "axSpA FeedBACK
prof. nadzw. dr hab. n. med. Wadim Wojciechowski
19:30–19:45 Dyskusja
19:45–20:15 Nowe podejście do prokreacji pacjentów z chorobami reumatycznymi
dr n. med. Anna Felis – Giemza
20:15–20:30 Dyskusja
20:30 Zakończenie
Szczegóły dotyczące transmisji i możliwości obejrzenia webinarium dostępne są po zarejestrowaniu się.
Telekonferencję można obejrzeć w przeglądarce albo przez aplikację Clickmeeting. Można ją pobrać za pomocą GOOGLE PLAY albo APP STORE.
Prosimy o nie korzystanie z przeglądarki Internet Explorer.
KONTAKT
Kontakt w sprawie uczestnictwa
Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail: reumatologiaUCB@viamedica.pl
Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb słuchaczy i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany, a także o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.