Reumatologia – wieczorne spotkania eksperckie

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar pt.: Reumatologia – wieczorne spotkania eksperckie”, który odbędzie się w poniedziałek 30 listopada o godzinie 19.00. Webinar poprowadzi dr n.med. Marcin Stajszczyk.

 

bezpłatna rejestracja

 

PROGRAM WEBINARU

19:00–20:00        Nieradiograficzna postać spondyloartropatii — nowe możliwości leczenia pacjentów w programie lekowym od 1 września 2020 roku

20:00–20:15        Dyskusja

20:15                   Zakończenie

 

Szczegóły dotyczące transmisji i możliwości obejrzenia webinarium dostępne są po zarejestrowaniu się.

Telekonferencję można obejrzeć w przeglądarce albo przez aplikację Clickmeeting. Można ją pobrać za pomocą GOOGLE PLAY albo APP STORE.
Prosimy o niekorzystanie z przeglądarki Internet Explorer.

 

 

Kontakt w sprawie uczestnictwa
Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail: reumatologiaUCB@viamedica.pl

 


Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb słuchaczy i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany, a także o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.