Terapia chorób układu sercowo-naczyniowego w dobie pandemii COVID-19

WRACAMY Z CYKLEM WEBINARÓW:

Terapia chorób układu sercowo-naczyniowego w dobie pandemii COVID-19

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem cykl VIRTUAL MEETINGS: Terapia chorób układu sercowo-naczyniowego w dobie pandemii COVID-19 wraca do naszego kalendarium wydarzeń online. Zachęcamy do przyłączenia się do szerokiego grona uczestników naszych spotkań online zaplanowanych w terminach:

Wtorek, 22.09.2020 r.

Wtorek, 06.10.2020 r.

Wtorek, 10.11.2020 r.

Spotykamy się zawsze w godzinach 18:00-19:15


Virtual Meetings w formie merytorycznych dyskusji prowadzą:

prof. dr hab. n. med. Krzysztof J. Filipiak, FESC
kardiolog (Warszawski Uniwersytet Medyczny)

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Narkiewicz
hipertensjolog (Gdański Uniwersytet Medyczny)

dr hab. n. med. Tomasz Dzieciątkowski
wirusolog (Warszawski Uniwersytet Medyczny)

 


Tematem najbliższych dyskusji będzie „COVID-19 — co nowego wiemy z punktu widzenia lekarza praktyka?”.

Wystarczy dołączyć do wydarzenia teraz, aby otrzymywać przypomnienia o spotkaniach i link do transmisji

bezpłatna rejestracja

Udział w Virtual Meeting jest BEZPŁATNY

Podczas każdego spotkania będzie przekazywana Państwu kolejna dawka wiedzy! Dlatego zachęcamy do uczestniczenia we wszystkich częściach Virtual Meetings.

 


 

Tym z Państwa, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w poprzednich częściach webinarów, serdecznie polecamy obejrzenie nagrań* na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.

PRZEJDŹ DO NAGRAŃ

*Dostęp do nagrania po zalogowaniu się przy użyciu numeru PWZ.

 


SPONSORZY

Kontakt

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail: covidsn@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna, formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.