Terapia chorób układu sercowo-naczyniowego w dobie pandemii COVID-19
Zapraszamy na wtorkowe spotkania z cyklu VIRTUAL MEETINGS: Terapia chorób układu sercowo-naczyniowego w dobie pandemii COVID-19. Tematem najbliższych dyskusji będzie „COVID-19 — co nowego wiemy z punktu widzenia lekarza praktyka?”.
W PROGRAMIE:
- Co nowego w zakresie epidemiologii i diagnostyki COVID-19 ?
dr hab. n. med. Tomasz Dzieciątkowski
- COVID a choroby układu krążenia - najnowsze doniesienia.
prof. dr hab. n. med. Krzysztof Narkiewicz
- Leczenie COVID 19 - co nowego ?
prof. dr hab. n. med. Krzysztof J. Filipiak, FESC
- Sesja Q&A
Spotkania odbędą się zgodnie z poniższym harmonogramem.
Wtorek, 2.03.2021 r.
Wtorek, 30.03.2021 r.
Wtorek, 27.04.2021 r.
Wtorek, 25.05.2021 r.
Wtorek, 22.06.2021 r.
Spotykamy się zawsze w godzinach 18:00-19:15
Aby otrzymać dostęp do transmisji, prosimy o wcześniejszą rejestrację uczestnictwa w wybranych spotkaniach z cyklu.
SPONSORZY
Kontakt
Kontakt w sprawie uczestnictwa:
Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail: covidsn@viamedica.pl
Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna, formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.