Terapia chorób układu sercowo-naczyniowego w dobie pandemii COVID-19

Szanowni Państwo,

już od stycznia 2023 roku powracają wtorkowe spotkania z cyklu VIRTUAL MEETINGS: Terapia chorób układu sercowo-naczyniowego w dobie pandemii COVID-19 — najważniejsze wydarzenia ostatniego miesiąca.

Spotkania odbędą się zgodnie z poniższym harmonogramem:

10 stycznia 2023

7 lutego 2023

28 marca 2023

11 kwietnia 2023

16 maja 2023

20 czerwca 2023

 

Spotykamy się zawsze w godzinach 18:00–19:30.

PROGRAM

  1. Co nowego w zakresie epidemiologii i diagnostyki COVID-19?

dr hab. n. med. Tomasz Dzieciątkowski

  1. COVID a choroby układu krążenia — najnowsze doniesienia

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Narkiewicz 

  1. Leczenie COVID-19 — co nowego?

prof. dr hab. n. med. Krzysztof J. Filipiak, FESC  

  1. Sesja Q&A

Aby otrzymać dostęp do transmisji, prosimy o wcześniejszą rejestrację uczestnictwa w wybranych spotkaniach z cyklu.

 

bezpłatna rejestracja

 

SPONSORZY

 

 

 

KONTAKT W SPRAWIE UCZESTNICTWA

Dział Organizacji Konferencji

tel.: (58) 320 94 94

e-mail: covidsn@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.

Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.

Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna, formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.