WEBINAR: Wybrane problemy ginekologiczne w dobie pandemii COVID-19, 08.05.2020r.

Virtual Meeting

Wybrane problemy ginekologiczne w dobie pandemii COVID-19

8 maj 2020 roku, od godziny 14.00

 

Virtual Meeting: Wybrane problemy ginekologiczne w dobie pandemii COVID-19 dedykowany jest lekarzom zajmującym się na co dzień leczeniem z obszaru ginekologii. To szkolenie online, prowadzone przez prelegentów — ekspertów z zakresu ginekologii — prof. Mariusza Zimmera oraz prof. Piotra Sieroszewskiego, których wiedza i doświadczenie mogą być wsparciem w codziennej praktyce lekarskiej.

Wystarczy dokonać rejestracji, aby otrzymywać przypomnienie o webinarze oraz link do transmisji.

bezpłatna rejestracja

 

Prowadzący:

 

prof. dr hab. n. med. Mariusz Zimmer
Ginekolog, kierownik Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu, prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników

prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski
Kierownik I Katedry Ginekologii i Położnictwa oraz Kliniki Medycyny Płodu i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Specjalista położnictwa i ginekologii oraz perinatologii, wiceprezes PTGiP, Redaktor Naczelny czasopisma PTGiP "Ginekologia i Perinatologia Praktyczna".

prof. dr hab. n. med. Jerzy Windyga
Kierownik Kliniki Zaburzeń Hemostazy i Chorób Wewnętrznych, Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie, autor 11 monografii i ponad 100 artykułów. Redaktor tematyczny czasopisma "Hematologia"

 

PODCZAS WEBINARU OMÓWIONE ZOSTANĄ NASTĘPUJĄCE ZAGADNIENIA:

  • Postępowanie położnicze w obecnej sytuacji COVID-19. Schemat położniczy
  • Co nowego w położnictwie w okresie COVID-19
  • Wykład sponsorowany firmy Bayer. Kyleena dla nieródek
  • Wykład sponsorowany firmy Novo Nordisk. Wytyczne postępowania w nabytej hemofilii A u kobiet

 

W trakcie webinaru będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań ekspertom

 

 

Partnerzy Wydarzenia

 

partnerzy

Kontakt

 

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail
: covidgineko@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.