Zapraszamy na webinar: Praktyka kliniczna w HER2-dodatnim raku piersi — leczenie uogólnionego raka piersi

 

ZAPRASZAMY NA WEBINAR "PRAKTYKA KLINICZNA W HER2-DODATNIM RAKU PIERSI LECZENIE UOGÓLNIONEGO RAKA PIERSI" cz. II

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy w środę 8 lipca na godz. 18:00 na bezpłatny webinar pt."Praktyka kliniczna w HER2-dodatnim raku piersi — leczenie uogólnionego raka piersi".

 

Przewodniczący

prof. dr hab. n med. Piotr Wysocki

Uczestnicy

dr n. med. Elżbieta Bręborowicz

dr hab. n. med. Elżbieta Senkus-Konefka

prof. dr hab. n. med. Anna Niwińska

 

bezpłatna rejestracja

 

Program spotkania

 

18:00–18:20  „Pacjentka w 1 linii leczenia rozsianego raka piersi - kluczowe decyzje" dr n. med. Elżbieta Bręborowicz

18:20–18:30  Dyskusja  – prof. dr hab. n. med. Piotr Wysocki

18:30–18:50  „Optymalne decyzje terapeutyczne dla chorych po progresji po 1. linii leczenia zaawansowanego HER2-dodatniego raka piersi.” dr hab. n. med. Elżbieta Senkus-Konefka

18:50–19:00  Dyskusja prof. dr hab. n. med. Piotr Wysocki

19:00–19:20  „Leczenie systemowe przerzutów do ośrodkowego układu nerwowego w HER2-dodatnim raku piersi prof. dr hab. n. med. Anna Niwińska

19:20–19:30  Dyskusja i podsumowanie prof. dr hab. n. med. Piotr Wysocki

 

KONTAKT

 

Kontakt w sprawie uczestnictwa


Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail: her2@viamedica.pl


Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb słuchaczy i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany, a także o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.